Preken 2017

 Videokanalen



Extra's

Meer video's


 





                                Video's zijn vanaf nu beschikbaar op onze Facebook site: 

De Pelgrim Calvary Chapel


Zondag - Sunday 22/10/2017

"Leviticus 23" (Louis Coppens)

Zondag - Sunday 15/10/2017

"1 Tessalonicenzen - 1 Thessalonians 1"(Pastor Jacques Bernard)

Zondag - Sunday 08/10/2017

"1 Timotheüs - 1 Timothy 4 v 7" (Million Tekle)

Zondag Sunday 01/10/2017

"Ezechiël - Ezechiel 1 v 1-9" (Pastor Stuart)

Zondag - Sunday 24/09/2017

"Nehemia - Nehemiah 8-13" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 17/09/2017

"Nehemia - Nehemiah 4-6" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 10/09/2017

"Nehemia - Nehemiah 1-3" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 03/09/2017

"Efeziërs - Ephesians 6 v 18-24" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 27/08/2017

"Efeziërs - Ephesians 6 v 10-17" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 20/08/2017

"Efeziërs - Ephesians 6 v 5-9" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 13/08/2017

"Efeziërs - Ephesians 6 v 1-4" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 06/08/2017

"Johannes - John 3 v 30" (Jacint Balint)

Zondag - Sunday 30/07/2017

"Jeremia - Jeremiah 16 v 14-16" (Koen Carlier)

Zondag - Sunday 23/07/2017

"2 Koningen - 2 Kings 6 v 8-23" (Pastor Peter Vaesen)

Zondag - Sunday 16/07/2017

"2Timotheüs - 2Timothy 3 v 10" (Million Tekle)

Zondag - Sunday 09/07/2017

"Ezekiel 22" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 02/07/2017

"Genesis 26" (Charles Gravely)

Zondag - Sunday 25/06/2017

"Efeziërs - Ephesians 5 v 22-31" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 18/06/2017

"Efeziërs - Ephesians 5 v 13-21" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 11/06/2017

"Efeziërs - Ephesians 5 v 7-12" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 28/05/2017

"Efeziërs - Ephesians 4 v 25-32" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 21/05/2017

"Efeziërs - Ephesians 4 v 17-24" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 14/05/2017

"Leviticus 19 v 3" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 07/05/2017

"Efeziërs - Ephesians 4 v 14-16" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 30/04/2017

"Efeziërs - Ephesians 4 v 7-13" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 23/04/2017

"Efeziërs - Ephesians 3 v 20-22 (Pastor Will)

                                       4 v 1 - 6

Zondag - Sunday 16/04/2017

"Matteüs - Matthew 27 v 62-66" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 09/04/2017

"Lucas - Luke 22 v 7-8 & 13" (Joshua Turnil)

Zondag - Sunday 02/04/2017

"Efeziërs - Ephesians 3 v 8-19" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 26/03/2017

"Johannes - John 3 v 1-15" (Pastor Will)


Zondag - Sunday 19/03/2017

"Efeziërs - Ephesians 3 v 1-10" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 12/03/2017

"Efeziërs - Ephesians 2 v 11-22" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 05/03/2017

"Efeziërs - Ephesians 2 v 1-10" (Louis Coppens)

Zondag - Sunday 26/02/2017

"Efeziërs - Ephesians 1 v 10-20" (Pastor Tom David)

Zondag - Sunday 19/02/2017

"Romeinen - Romans 1" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 12/02/2017

"Efeziërs - Ephesians 1 v 5-14" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 05/02/2017

"Efeziërs - Ephesians 1 v 1-14" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 29/01/2017

"Matteüs - Matthew 16 v 13-20" (Pastor Stan)

Zondag - Sunday 22/01/2017

"Galaten - Galatians 6 v 11-18" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 15/01/2017

"Galaten - Galatians 6 v 1-11" (Pastor Will)

Zondag - Sunday 08/01/2017

"Galaten - Galatians 5 v 19-24" (Pastor Tom David)

Zondag - Sunday 01/01/2017

"Galaten - Galatians 5 v 16-18" (Pastor Tom David)